Sjef van Sambeeck trofee

 

Deelnemers met het hoogst aantal punten
in de Eerste divisie zijn de winnaars
van het Solistenconcours van Bladel

sectie BLAASMUZIKANTEN
1968 Charles de Hey, klarinet, Schiedam (56,5) Sjef van Sambeeck
1969 Charles de Hey, klarinet, Schiedam (57 punten)
1970

Cor van Eerd, fagot,Jan Verhofstad, klarinet en

Toon van Zutven, klarinet, Beek en Donk (57)

1971 Charles de Hey, klarinet, Schiedam (58,5)
1972

Jan Meliefste, bariton Middelburg en Piet Mol,

tuba, 's Heer Arendskerke (58)

1973 Charles de Hey, klarinet, Schiedam (57)
1974

Wim van Bijnen, klarinet, Vlijmen André v.d. Heijden,

klarinet, Drunen Harrie v.d Heijden, klarinet,

Haarsteeg en Wim v.d. Heijden, klarinet, Vlijmen (56)

1975 Aria van Schijndel, bugel, Geldermalsen (57)
1976 Piet Philippus, klarinet, Haaren (56)
1977 Jos Verspaget, trompet, Weert (58)
1978 Ine Worm, klarinet, Bergeijk (57)
1979 Marc Dijks, klarinet, Geleen (56,5)
1980 Ine Worm, klarinet, Bergeijk (56,5)
1981 Ine Worm, klarinet, Bergeijk (59)
1982 Dick Goedhart, saxofoon, Eindhoven (57,5)
1983 Erik Verbaandert, fluit, Veldhoven (56,5)
1984 Erik Verbaandert, fluit, Veldhoven (57)
1985 Erik Verbaandert, fluit, Veldhoven (57)
1986 Dick Goedhart, saxofoon, Eindhoven (57)
1987 Dick Goedhart, saxofoon, Eindhoven (57)
1988 Monique v.d. Brandt, klarinet, Oisterwijk (57)
1989 Jacco Nefs, klarinet, Moergestel (56)
1990 Sjef van Sambeeck, saxofoon, Bladel (56,5)
1991 Anky Vosters-Verspaandonk, klarinet, Reusel ( 56)
1992 Dick Goedhart, saxofoon, Eindhoven (57,5)
1993 Sjef van Sambeeck, saxofoon, Bladel (58
1994 Sjef van Sambeeck, saxofoon, Bladel (57)
1995 Sjef van Sambeeck, saxofoon, Bladel (57)
1996

Angelique Panjoel, klarinet, Eindhoven (57)
Guido v.d. Ven, klarinet, Veldhoven (57)

1997 Angelique Panjoel, klarinet, Eindhoven (57,5)
1998 Angelique Panjoel, klarinet, Eindhoven (56)
1999 Sander Looymans, saxofoon, Budel-Schoot (57)
2000 Sander Looymans, saxofoon, Budel-Schoot (55,5)
2001 Gijs Timmers, saxofoon, Bergeijk (55,5)
2002 Christel Verrijdt,  dwarsfluit, Arendonk (B) (55,5)
2003 Otte van Ham, dwarsfluit, Bergeijk (95 punten)
2004 Otte van Ham, dwarsfluit, Bergeijk (94 punten)
2005 Otte van Ham, dwarsfluit, Bergeijk (97 punten)
2006 Sandra Krekels, hoorn, Bladel (90 punten)
2007 Miquette van de Borne, klarinet, Hooge Mierde (92 punten)
2008 Mariëlle Coolsen, dwarsfluit, Maastricht (94 punten)
2009 Geert-Jan Stravers, klarinet, Best (91)
2010 Mariska van Oerle, dwarsfluit, Bladel (93)
2011 Mariska van Oerle, dwarsfluit, Bladel (97)
2012 Mariska van Oerle, dwarsfluit, Bladel (97)
2013 Luuk Meeuwis, saxofoon, Best (97)
2014 Bas Lodewijks, saxofoon, Best (98)  
2015 Luuk Meeuwis, saxofoon, Best (95)  
2016 Bas Lodewijks, saxofoon (94)